Tıp Fakültesi

Tıp Fakültesi

Geri Bildirim Anketi İşlemleri

Öğrencilerin Modül/Ders Kurulu ve Staj geri bildirimleri bundan sonra keyps.org sitesi üzerinden yapılabilecektir. Bu sisteme giriş yapabilmek için aşağıdaki yolları izlemeniz gerekmektedir. Bir sonraki adım olarak tüm sınavlarımızın online olarak yapılmasını planlanmaktadır. Bu yüzden öğrencilerimizin aktif kullandıkları bir mail adresine sahip olmaları ve bu adresi de ÖBYS hesaplarına girerek tanımlamaları gerekmektedir.

ÖBYS’de tanımlı aktif bir mail adresi olan öğrencilerimiz:

ŞİFRE OLUŞTURMAK İÇİN

Arama motoruna keyps.org yazarak sayfaya giriş yapıldıktan sonra, açılan sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Giriş butonuna tıklayınız. Sayfadaki T.C. / Kullanıcı Adı:kısmına TC Kimlik Numaranızı yazıp Şifremi Unuttum butonunu tıklayınız. Gelen ekrana mail adresinizi ve güvenlik sorusunu yazınız. Sonrasında mail adresinize gelen linkle yeni şifre oluşturup bu şifre ile sisteme giriş yapınız.

GERİ BİLDİRİMDE BULUNMAK İÇİN

Modül Değerlendirme ve Ders Kurulu Değerlendirme:

Sisteme giriş yaptığınızda cevaplamanız gereken geribildirimlerden Modül Değerlendirme ve Ders Kurulu Değerlendirme İNCELE butonuna tıklayınız. Geribildirim vereceğiniz komitenizin sağ tarafında bulunan İNCELE butonuna tıklayınız. Formu doldurup KAYDET butonuna tıklayınız.

Ders Değerlendirme:

Sisteme giriş yaptıktan sonra ekranın solunda bulunan menüden Eğitim Aktiviteleri => Ders Programı => Dersin /Lab.ın üzerine tıklayınız. Sonrasında Geri Bildirim Veriniz butonuna tıklayıp formu doldurup KAYDET’e tıklayınız.

Her derse vereceğiniz geri bildirim için işlemi tekrarlayınız.

 

Doç. Dr. Hasan Raci Yananlı

Ölçme Değerlendirme Koordinatörü

Bu sayfa Tıp Fakültesi tarafından en son 22.12.2017 14:55:59 tarihinde güncellenmiştir.