Aday Öğrenci

Sevgili Öğrenciler,

 

Uzun ve yorucu bir çalışma döneminden sonra elde ettiğiniz bu başarı ile tıp fakültesi tercih aşamasına gelmiş durumdasınız. Bu açıdan kafanızdaki sorulara cevap vermek için Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, güçlü akademik kadrosu ile sizleri karşılamaktan mutluluk duyacaktır. 

Tıp Fakültemize ilk adım attığınızdan itibaren sizlere yardımcı olan mentör öğretim üyeleri; sizlere sadece akademik açıdan değil, her türlü konuda destek vererek tüm tıp fakültesi süresince karşılıklı bir dayanışma oluşturacaktır. Bu ilişki ilk günlerde duyduğunuz tedirginliği kısa sürede üzerinizden atmanızı sağlayacaktır.  

MASCO öğrenci kongreleri ile danışman öğretim üyelerimizin eşliğinde bir akademik çalışmanın nasıl yapıldığının öğretisini kazanacak, ekip çalışmasının zevkine varacaksınız. 

Yurt dışı birçok üniversitede staj yapma açısından da gerekli referanslar tarafımızca sunulmakta olup, bu açıdan vizyonunuzun gelişmesi, farklı kültürlerin öğrenilmesi imkanı sağlanmaktadır.

Siz her biriniz, seçilmiş öğrenciler olarak, başarılarınızın devamı bizleri de gururlandıracaktır. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kampüsünde görüşmek dileği ile yolunuz açık olsun. 

Prof. Dr. İpek Midi 

M.Ü. Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi 


Covid-19 pandemisi tedbirleri kapsamında Fakülte Tanıtım günlerinde fakülte ziyaretleri için kısıtlı sayıda aday öğrenci kabul edilebilecektir. Fakültemizi ziyaret etmek isteyen aday öğrencilerin aşağıda yer alan randevu formunu doldurmaları gerekmektedir. Fakülte ziyaretlerinde her bir grup için maksimum 15 kişi kabul edilebilecek olup aşağıda yer alan tarih ve saat seçeneklerine göre planlama yapılması ve randevu alınmadan Fakülteye gelinmemesi önemle rica olunur.


 


Bu sayfa Tıp Fakültesi tarafından en son 19.08.2021 07:59:28 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM