Aday Öğrenci

Sevgili Öğrenciler,

 

Uzun ve yorucu bir çalışma döneminden sonra elde ettiğimiz bu başarı sonrası Tıp Fakültesi tercihinizi yapacaksınız. İyi bir eğitim alarak bu emeklerinizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsunuz. Fakülteleri tanımak ve en doğru kararı vermenize yardımcı olmak isteriz. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin fiziki şartlarını öğrenmek isteyen adaylarımızı misafir etmekten mutluluk duyacaktır.

Fakülte Tanıtım Günleri: 26, 27, 28 ve 29 Temmuz 2022 tarihlerinde 10:00-12:00 ve 14:00-16:00 saatleri arasında ,Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi/Başıbüyük Yerleşkesi’nde yapılacaktır.


Covid-19 pandemisi tedbirleri kapsamında Fakülte Tanıtım günlerinde fakülte ziyaretleri için kısıtlı sayıda aday öğrenci kabul edilebilecektir. Fakültemizi ziyaret etmek isteyen aday öğrencilerin aşağıda yer alan randevu formunu doldurmaları gerekmektedir. Fakülte ziyaretlerinde her bir grup için maksimum 15 kişi kabul edilebilecek olup aşağıda yer alan tarih ve saat seçeneklerine göre planlama yapılması ve randevu alınmadan Fakülteye gelinmemesi önemle rica olunur.


 


Bu sayfa Tıp Fakültesi tarafından en son 11.10.2022 11:08:12 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM