Önlük Giyme Töreni

Tıp Fakültemizin “Önlük Giyme Töreni” 13 Eylül tarihinde Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kurt’un da katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

Tıp Fakültesi binasının iç bahçesinde, Covid-19 pandemi önlemlerine uygun olarak açık alanda büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen törende, Tıp Fakültemizin Başıbüyük’te bulunan Temel Bilimler Binasında 3 yıl boyunca eğitim gören ve bu yıldan itibaren hastanede klinik eğitimlerine başlayacak olan öğrencilerimize beyaz önlükleri, Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kurt, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Ömer Akgiray, Prof. Dr. Mustafa Çelen, Prof. Dr. Hasan Korkut, Dekanımız Prof. Dr. Hakan Gündüz, Dekan Yardımcılarımız Prof. Dr. Ümit Şehirli ve Doç. Dr. Altuğ Çinçin, eğitimden sorumlu koordinatörlerimiz ve Üniversitemiz Genel Sekreteri Murat Arısal tarafından giydirildi.

 

Törenin ardından konferans salonunda ve eş zamanlı olarak canlı yayında Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Lütfiye Mülazımoğlu Durmuşoğlu tarafından 2021-2022 akademik yılında ilk ders olarak “Aşı Karşıtlığından Yapay Zekaya; 21. Yüzyılda Hekim Olmak” başlıklı ders anlatıldı.

1.JPG (12.92 MB)

2.JPG (13.13 MB)

3.JPG (13.67 MB)

4.JPG (14.53 MB)

5.JPG (3.47 MB)

HIZLI ERİŞİM